Nawrót kataru u syna

Witam. Podawałam mojemu synowi lek euphorbium w sprayu i w poniedziałek dałam ostatni raz lek. W środę katar się nawrócił, dodam że syn ma kaszel i bierze syrop wykrztuśny więc może przez to wznowił mu się katar i moje pytanie jest takie czy mogę znów podać mu euphorbium do nosa ? Z góry dziękuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, powinna się Pani skonsultować z pediatrą, który po osobistym badani wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam