Nawyk strzelania w szyi

Witam. Od jakiegoś czasu przyzwyczaiłem się strzelać szyja. Poprostu przychylam głowę na boki i strzela mi szyja. Jakie mogą być tego konsekwencje i jak zaprzestać takiej czynności? Dodam że jak nie strzele ta szyja to odczuwam dyskomfort w kręgosłupie części szyjnej

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie, proszę udać się do ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.