Negatywne skutki stosowania Metanabolu 10 mg

Czy po 60 tabletkach Metanabolu 10 mg, 2 dziennie mój organizm sobie poradzi z tą substancją i jej nagatywnymi skutkami chodzi o libido, I po jakim czasie. czy wspomóc się jakimiś witaminami b6 lub coś innego. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych nie jest możliwe określenie przyczyny spadku libido. Wskazana jest wizyta u specjalisty seksuologa.