Skutki uboczne Hydrokortyzonu 10 mg

Witam, przyjmuję 10 mg hydrokortyzonu rano, z powodu niskiego kortyzolu, ciągłego osłabienia. Jestem po naświetlaniach przysadki z powodu gruczolaka. Od 4 dni go przyjmuję, a zauważyłem że po przyjęciu tabletki robię się bardzo osłabiony i przymulony, do tego po przyjmowaniu leku bardzo trudno mi się jest skupić i pomyśleć, takie zaćmienie. Czy możliwe że są to skutki uboczne które miną ? dziękuję z góry za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.