Negatywny wynik testu ciążowego a wykluczenie ciąży
Od ryzykownego zdarzenia minęło 44 dni. Beta w 37 dniu po negatywna, dzisiaj rano test negatywny. Dzisiaj też badanie usg dopochwowe. Lekarz nie mówił nic o ciąży, powiedział natomiast, że widzi jajeczko. Czy w takim razie mogę wykluczyć ciążę w 100%

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam!
Podane informacje wskazują, że w 100% może Pani wykluczyć ciążę - nie ma powodów do niepokoju.