Nerki i wątroba w stanie krytycznym

Witam. Mój brat leży w szpitalu. Przyczyną było to ze w zeszlą niedziele wpadł w amok. Zdemolował karetkę podczas przewiezienia do szpitala. Po wykonaniu badań, okazalo sie, iz jego wątroba jest w stanie krytycznym, nerki również. Lekarze stwierdzili spożycie mefedronu i on podobno potwierdził to lekarzowi. Rodzinie natomiast mowi placzac ze on w życiu narkotyków nie przyjmował. Jego stan się poprawiał, natomiast wczoraj stan wrócił do stanu wyjściowego. Co dr. O tym sądzi ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.