Nerwica a drżenia stóp

Mam 20 lat. 3 lata temu zachowałam na zapalenie naczyń związane z IgA. Rok temu zdiagnozowano u mnie nerwice, jednak od 2 miesięcy widoczna jest znaczna poprawa. Staram się dbać o swoją dietę lecz coś niepokoi mnie od ponad miesiąca.Bardzo często, najczęściej podczas spoczynku czuje mimowolnie drżenie mięśni w stopach. Dokładnie po zewnętrznej stronie. Drżenie obejmuje obie stopy. Jednak drżenie występuje z reguły tylko w jednej.Mam wiele obaw i liczę na pomoc lub poradę co może być przyczyną.

Witam.Warto żeby poinformowała Pani psychoterapeutę i lekarza prowadzącego o tych dolegliwościach.Pozdrawiam