Nerwica po przygodnym kontakcie seksualnym

Witam. Uprawiałem seks z nieznana mi osoba jakies 3 lata temu po roku zachorowałem an nerwice tak mi sie wydaje bicie serca leki itd lekarz pwoiedizał ze to nerwica na dodatek w tym czasie rosły mi zeby 8 i miałem powiekszone wezły chlone ktore mam do tej pory były i sa mniejsze niz ziarenko piprzu mam ciagłe obawy ze zaraziłem sie wirusem hiv wiem ze powinienem sie zbadac ale strasznie boje sie wyniku mam cały czas leki na ten jeden temat. Jakie sa objawy hiv w odtepie roku od stosunk?Dziekuje

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,

mam wrażenie, że opisane objawy są dla Pana bardzo męczące. Może Pan udać się do lekarza psychiatry w celu rozpoczęcia leczenia nerwicy. Jeśli jednak objawy są do wytrzymania może Pan zacząć od psychoterapii. Jeśli chce Pan bezpiecznie dla siebie wykonać badania na hiv, a potrzebuje Pan motywacji, może Pan oddać krew dla osób potrzebujących, a tam przy okazji wykonają Panu badania, które będzie mógł Pan odebrać w ciągu kilku dni.

Pozdrawiam
Ewa Czernik