Pieczenie w gardle, drętwienia, mrowienia i uczucie ucisku a SM lub nawrót nerwicy

Witam,2 lata temu rozpoczęły się moje problemy ze zdrowiem, pieczenie w gardle, drętwienia, mrowienia, uczucie ucisku w uchu.Miałam wykonane badanie: MR oraz TK głowy(oba bez kontrastu)oraz EEG. Wszystkie wyniki w normie, wykluczone SM, diagnoza: nerwica, zażywałam leki przez 6-cy przeszło.Teraz znów te objawy co wcześniej oraz dodatkowo szumy w uszach. Czy mogę być spokojna że to napewno nie jest SM tylko znów nawrót nerwicy?Nie chcę znów iść do neurologa i znów się stresować. Proszę o pomoc.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,

może Pani się skontaktować z lekarzem prowadzącym, który podejmie decyzję co dalej. Może się Pani udać do lekarza psychiatry, który zdecyduje o diagnozie. Może też Pani skorzystać z psychoterapii, która zapewne pomoże zmniejszyć objawy.

Pozdrawiam
Ewa Czernik