Nerwowość i agresja u męża po udarze mózgu

Mąż mój po urazie mózgu zrobił się bardzo nerwowy w stosunku do mnie. Jest moment , że nie panuje nad sobą i gotów uderzyć mnie w twarz , a zaraz po tym incydencie żałuje i przeprasza. Żyje w bezustannym stresie co zauważyłam moje zdrowie coraz bardziej się pogarsza. Wcześniej było podobnie , ale rzadko. Nie pomogą moje tłumaczenia.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

udar mózgu jest czasowym niedotlenieniem ograniczonego obszaru mózgowia. Możliwe, że w przypadku Pani męża proces objął ośrodki odpowiedzialne za kontrolę emocji. Proszę zgłosić problem lekarzowi męża. Być może zapisze mężowi środki uspokajające.

Pozdrawiam.