Newielkie asymetryczne zagęszczenie gruczołowe

Witam. Piersi o utkaniu tłuszczowym Miałam robioną mammografie i wyszło niewielkie asymetryczne zagęszczenie gruczołowe 6×8 mm. Następnie było usg i w tym opisie węzły niepowiększone zmian ogniskowych nie uwidoczniono. Torbielka 2.5mm. Moje pytanie czemu te dwa wyniki badań są tak różne ?

Oba te opisy nie wykluczają się lecz uzupełniają (dlatego było zlecenie usg po mammografii) , nic nie mówi się o obecności czy podejrzeniu raka , ale proszę koniecznie skonsultować się z lekarzem prowadzącym , zż