Nie mogę zajść w ciążę. Dlaczego?

Witam.

Proszę mi pomóc... Nie mogę zajść w ciążę... Wszystkie badania z krwi i moczu mam bardzo dobre... ale myślę o dziecku non stop więc może to być przyczyną?

Proszę o radę... i co mam robić żeby było większe prawdopodobieństwo, że zajdę w ciążę?
Z góry dziękuję

ponad rok temu

Witam.

Wskazana jest wizyta u ginekologa, który oceni, czy może być to problem organiczny, tzn. wynikający z zaburzeń dotyczących układu rodnego. Ustalenie przyczyny jest punktem wyjścia do wdrożenia właściwego postępowania.
Pozdrawiam