Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niebolesny guz na kości ręki

Niedawno zauważyłem na prawej ręce , a dokładniej na dalszym odcinku kości promieniowej twardy niebolesny guz Wielkość : 0,6 x 0,44 cm , gładkie krawędzie.Czytałem różne fora i szczerze mówiąc wywnioskowałem jedno , że co to by nie było to nic dobrego, a niepewność mnie stresuje strasznie ...Mam 24 lata.Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam,
w celu weryfikacji rozponania proszę skontaktować się z ortopedą. Na podstawie samego zdjęcia RTG nie można potwierdzić ani łagodnego, ani złosliwego charakteru zmiany. Na podstawie badania klinicznego lekarz zadecyduje o ew. badaniach dodatkowych, najwięcej jest w stanie wnieść badanie patomorfologiczne zmiany.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy