Niedobór cukru i osłabienie

witam odczuwam u siebie jakies niedobor cukru przezto sle sie czuje i jestem oslabiony gdy zjem cos slotkiego poprawia mi sie troche niewiem co to moze byc i co moge z tym zrobic jestem Marcin mam 27lat czekam na odp z pomoca

Panie Marcinie,

W Pana przypadku polecam wizytę u lekarza rodzinnego i wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych. Osłabienie może być związane z wieloma czynnikami, może to być np. anemia lub zaburzenia gospodarki węglowodanowej.

Pozdrawiam