Niedoczynność tarczycy a słaba ejakulacja u 14-latka

Witam mam prawie 14 lat i mam problem z wytryskiem w wzwodzie mój penis osiąga około 8 cm. (żołądź nie przypomina jakby żołędzia ) a gdy ma dojść już do wytrysku to nasienie sie wylewa zamiast wystrzelić , czy to kiedyś się zmieni czy to normalne po prostu . chciałbym też dodać że choruje na niedoczynność tarczycy od bardzo długiego czasy wykryli mi ją około 4 lata temu czy to ma jakiś wpływ na to ? mam 152 cm wzrostu jak na chwile obecną . Proszę o Odpowiedź .
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

W wieku 14 lat procesy dojrzewania płciowego jeszcze się nie zakończyły i trudno przewidywać jaka będzie przyszłość wyglądu Twoich narządów płciowych oraz ich czynności w trakcie wytrysku. Opis "żołądź nie przypomina żołędzia" trochę niepokoi - należy wykluczyć wadę rozwojową - proponuję rozmowę na ten temat z lekarzem, który opiekuje się Tobą w związku z chorobą tarczycy, jeśli nie - to androlog lub urolog dziecięcy. Pozdrawiam RH