Wymiary penisa u 14-latka

Czy mój. pens o długości 11 cm.gdy leży i 15 cm w wzwodzie w wieku 14 lat jest duży ?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wymiary prącia mieszczą się w szeroko pojętej normie. Ponieważ okres dojrzewania jeszcze się nie skończył to najprawdopodobniej rozmiary penisa ulegną zwiększeniu. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza, który oceni prawidłowość rozwoju narządów płciowych.