Niedoczynnośc tarczycy i guzek tarczycy
Witam. Mam 22 lata. Od kilku lat mam problemy z tarczycą - niedoczynność. Od dwóch lat badanie usg wykazuje, że jest odcinający się izoechogenny guzek 11mmx8 cm, wczoraj usg wykazalo, że jest on trochę większy bo 16mmx9mm. Wszystko inne w normie. TSH wyszło 2.99. Czy mam powody do zmartwień?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Witam. Powiększenie się zmiany nie jest powodem do niepokoju. Powinna Pani jednak pozostać pod okresową kontrolę endokrynologa.