Niedoczynność tarczycy, luźne stolce, gazy, biały nalot na języku i powiększony brzuch a możliwość wykonania badań

STOLEC.wczesniej-luzny,twardy,bobki,dusilam,bo nie chcial wyjsc caly.badalam na utajona krew-w porzadku.gastroskopia-duzo zolci w zoladku.okazalo sie,ze mam niedocz.tarczycy/hashimoto.zaczelam brac euthyrox i stos.diete bez glutenu/prod.mlecznych.zmiana:codziennie rano,zaraz po wstaniu-WC,ale stolec jest caly czas luzny,pomaranczowy,brudzacy muszle(trwa to3miesiace).duzo pierdze.jezyk odkad pamietam-bialy.brzuch-rano plaski,wraz z pozywieniem i woda-rosnie.dlaczego?jakie badania powinnam zrobic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na zespół jelita nadwrażliwego. Warto jednak skonsultować się ze specjalistą gastrologiem, który wykluczy organiczne podłoże dolegliwości.