Niedoczynność tarczycy, poziom TSH i insulinooporność

witam wpadam w niedoczynność tarczycy TSH 4,95 i wykryto u mnie inulino-oporność, ze względów na czas oczekiwania na wizytę z NFZ potrzebuję znaleźć dobrego lekarza w łodzi, który byłby wstanie poprowadzić moje dalsze leczenie. Piszę z zapytaniem,który lekarz byłby wskazany do takiego przypadku,gdy się by zajął się profesjonalnie i znał już postępowania.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,
powinna Pani skorzystać z pomocy lekarza endokrynologa, przy okazji jeżeli ma Pani nadwagę ze względu na insulinooporność zaleciłabym wizytę u dietetyka.
Pozdrawiam serdecznie