Niedokładne leczenie stomatologiczne

Dzień dobry, Byłem ostatnio u dentysty, leczył mi zęba, wszystko szło ok, ale na samym końcu przy zakładaniu plomby miałem wrażenie, że lekko mu zjechało wiertło na zdrową część zęba. Widział, że to poczułem, byłem bez znieczulenia, ale skoro nie zareagował to myślałem, że to nic. Miejsce to mogę wyczuć tylko językiem. Jest ono teraz trochę nadwrażliwe, jak najadę na nie np. szczoteczką. Nie jest to mocny ból, bardziej lekki impuls. Co powinienem zrobić?Zagoi się?Czy wracać do takiego dentysty?

Witam serdecznie,
Tkanki zęba same z siebie się nie zagoją. Zawsze jeśli mamy jakieś wątpliwości czy pytania, nie obawiajmy się pytać naszego stomatologa. Jeśli szkliwo zostało faktycznie uszkodzone, to należy je odbudować.