Niedomykalność zastawki trójdzielnej u 34-letniej osoby

Witam,czy jesli mam niedomykalnosc zastawki trojdzielnejTRV max1.79 m/s ,TR max PG 12.75 MMhG TV Dec Time 771.59 ms, TV Dec Slope 0.84 m/s ,Tv E/a Ratio1.52, TV E Vel 0.65 m/s ,i powiekszona prawa komore sercaRVIDd 3.13 cm, Ao Diam 3.30 La Diam 2.80cm.to powinnam to kontrolowac?Zrobilam badanie ze wzgledu na czeste zawrotyglowy i palpitacje serca.Lekarz kardiolog ktory robil badanie nie poinformowal mnie ze mam niedomykalnosc zastawki i powiekszona prawa komore serca.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza kardiologa i kierować się jego zaleceniami.