Niedorozwinięte gruczoły piersiowe

Witam, Piszę w bardzo delikatnej sprawie, mianowicie w sprawie nierozwiniętych gruczołów piersiowych. Mam 22 lata i piersi, które nie osiągnęły swojej dojrzałości. Moim zdaniem znajdują się na III etapie skali Tannera. Brodawki w dalszym ciągu są jasno różowe i wypukłe, a "piersi" trójkątne. Czy w takiej sytuacji można coś jeszcze zrobić? Jeśli tak, to co najlepiej? Czy może powinnam się pogodzić, że nie będę miała biustu?

W takich przypadkach potrzebna jest ocena przeprowadzona przez endokrynologa, także ginekologa. Ocenić należy Pani status hormonalny.