Niedowład a gronkowiec złocisty

Witam! tata ma 69lat jest po operacji kręgosłupa okazało się ,że to gronkowiec złocisty nie chodzi nie siedzi ma niedowład od klatki piersiowej w dół uszkodzenie Th8,Th9.po2 miesiącach w szpitalu i po kolejnym rezonansie okazuje się ze znowu trzeba operować bo jest ropa ,lekarze już tydzień konsultują i nic ,czy tak trudno znaleść miejsce czy chodzi o coś innego?kiedy powinien być rehabilitowany,kto kieruje na rehabilitację i czy będzie chodził?co możemy zrobić o coWalczyć o coPytac?co dalej?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety przedstawiła Pani zbyt mało danych klinicznych, by dokonać pełnej interperetacji. Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który będzie w stanie udzielić szczegółowych informacji. Na rehabilitację kieruje lekarz prowadzący. Może także lekarz rodzinny. Pozdrawiam