Leczenie gronkowca złocistego pod napletkiem

Witam Od ponad roku walcze żeby wyleczyć gronkowca złocistego pod napletkiem wybrałem juz kilka antybiotyków i dalej nic nie pomaga. Na penisie sa małe plamki jak zdejmuje skore z żołędzia jest rownież w niektórych miejscach czerwona. Chodzę do urologa ale dalej nie moze nic poradzić. Gdzie można było by sie udać aby skończyć z ta bakteria. Chce sie tego pozbyć ponieważ chcemy mieć z żona dziecko a niestety wszystko musi byc robione w zabezpieczeniu żebym jej nie zaraził.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

A czy w innych miejscach jest gronkowiec? Zapewne tak. Moim zdaniem jest to walka z wiatrakami. Są osoby - nosiciele gronkowca złocistego . Takie nosicielstwo może być czasowe , wieloletnie, a może ... Są metody "leczenia", ale proces trudny , a efekt nie jest gwarantowany.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty