Niedrożność zatok i biały nalot na języku

mam nie drożne zatoki robiłem prześwietlenie dostałem antybiotyk na 9 dni potem dalej było to samo nic nie lepiej dostałem inny antybiotyk 10 marca mam tomografię głowy zatok. moja głowa jest taka opóźniona, oczy czerwone na wieczór, biały język, ból głowy , kucie po prawej stronie potylicy, ból szyi, od 1,5 roku mam kaszel i naciąganie na wymioty kaszel częściej a na wymioty rzadziej bardziej jak się zdenerwuje. nerwica? zatoki? ostatnio miałem duże załamanie;/ Co robić ;/

Dzień Dobry,
Często różne nasze trudności i związany z nimi stres, który doświadczamy z poziomu psychicznego funkcjonowania rzutują na nasze zdrowie fizyczne. Tak na przykład depresja bardzo często jest podłożem do rozwoju wielu chorób somatycznych. Co sugerowałabym Panu to zaopiekowanie się sobą dwuwymiarowo :) Co to dla mnie oznacza leczenie u laryngologa - bo to jest specjalista od zatok i leczenie u psychoterapeuty jeżeli podejrzewa Pan u siebie nerwicę czyli ponadnormatywne reakcje na stres.Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka