Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 3 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieduży guzek przy sutku u 14-latki

Mam 14 lat, i boję się, że mam raka piersi! Pewnego dnia zaobserwowałam, że prawa pierś jest większa od drugiej, ale najbardziej martwi mnie taki nieduży guzek przy sutku (też przy prawej piersi), z którego jak nacisnę wychodzi taka biała wydzielina. Rzadko, ale trochę łuszczy mi się skóra na piersi, ale to już naprawdę rzadko, chyba widziałam to 3 razy.
KOBIETA, 14 LAT ponad rok temu

Zioła na menopauzę

Z przykrymi objawami przekwitania można poradzić sobie naturalnie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie zioła warto stosować przy menopauzie. Na ten temat wypowiada się dr Grzegorz Południewski, ginekolog.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Przede wszystkim warto podkreślić, że jesteś aktualnie na etapie dojrzewania, co oznacza czas rozwoju gruczołów piersiowych. Nierównomierny rozwój piersi może skutkować asymetrią, ale nie powinnaś mieć powodów do niepokoju. Większość kobiet ma bowiem asymetrię piersi. A propos opisanego przez Ciebie guzka, to najprawdopodobniej jest to zmiana ropna, która powinna samoistnie się zagoić. Jeśli zatem w ciągu kilku najbliższych dni nie zniknie porozmawiaj z mamą i wspólnie skonsultujcie się z lekarzem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy