Niekontrolowane ruchy dziecka a ryzyko wystąpienia epilepsji

Pytanie do neurologa. Od jakiegoś czasu mój 5miesięczny synek trzęsie się. Poza tym jest pogodnym dzieckiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu to niemowlę, ale żeby pokazać skąd się wzięły moje obawy nagrałam filmik. http://youtu.be/a35-5gdIoLQ Proszę obejrzeć cały i zwrócić uwagę na grymasy twarzy, to dla mnie bardzo ważne. Ojciec dziecka ma epilepsję, jednak pourazową, więc nie jest ona dziedziczona Raz czy dwa razy dziennie synek tak się zachowuję bardzo się martwię.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać w celu wykonania badania do pediatry oraz neurologa dziecięcego. Muszę nadmienić że w wieku 5 miesięcy układ nerwowy nie jest jeszcze całkowicie rozwinięty i mogą występować jeszcze różnego rodzaju czasami dla rodziców niepokojące reakcje dzieci. Pozdrawiam.