Podejrzenie epilepsji u 6-latka

Witam, jestem mamą 6-latka. W ubiegłym roku synek w wieku 5 lat miał dziwne tiki (oczopląs) udaliśmy się do neurogola dziecięcego,bo podejżewaliśmy epilepsję (mąż jest epileptykiem), synek miał robione EEG głowy i nic nie potwierdziło choroby, tiki minęły,jednak w tym roku tiki wróciły najpierw kiwanie głową ok 2 tyg. potem taki dziwny odgłos jakby zachwytu (w ciągu minuty ok 3 razy) i tak całymi dniami, czy to jest zespół touretta? dziecko też przez cały rok ma zwyczaj wąchanie swoich rąk.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bez możliwości wykonania badania muszę zalecić jedynie znów wizyte u neurologa dziecięcego i wykonania znów EEG. Pozdrawiam