Nieliczne rozproszone normotypowe tyreocyty, w tle koloid

Witam. Usg tarczycy wykazało zmianę guzkową. Wnioski: Struma nodosa. Płat prawy normo echoeniczny o wymiarach 17x15x40mn,płat lewy o wymiarach 14x13x39mm centralnie widoczny cień okrągły 7x5mm o zmienionej echo genicznosci. Cieśń: 5mm. Dostałam skierowanie na biopsje. Rozpoznanie: nieliczne rozproszone normotypowe tyreocyty, w tle koloid. Rozmaz ubogokomórkowy. Przypuszczam, że nie ma powodów do niepokoju ale czy mogę prosić o dokładniejsze wytłumaczenie wyników? Z góry uprzejmie dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

A jak maja się do tego wyniki badań hormonów tarczycy. W powyższym opisie nie ma nic niepokojące. konieczna jest dalsze odpowiednie postępowanie. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.