Nieokreślone bóle dziąsła

witam po nie określonym bólu dziąsła (brak jakichkolwiek oznak zapalenia) lekarz stwierdził iż korona porcelanowa zamocowana na przedostatnim zębie stanowiącym filar mostu nieznacznie weszła pod dziąsło.Dziwne ponieważ nie miałam przez 1 rok od założenia mostu żadnego bólu.czy to możliwe że nagle mogła tak obniżyć się,co w takim wypadku robić nowy most?Dostałam antyb.Amoxi 1000 ale po co to nie wiem...oczywiście biorę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje po wybraniu antybiotyku zleconego przez lekarza ponownie udać się do stomatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.