Nieprawidłowe dawki antybiotyku

Witam.Moj syn dostał antybiotyk Amoxycyllin 250mg/5ml,dawkowanie jest dwie 5ml łyżki trzy razy dziennie przez 5dni.Pierwszą dawkę dostał w poniedziałek 13.6.16 o godz.13:00,kolejne o godz 21:00 i 5:00 rano do wtorku podałam mu złe dawki zamiast dwie po 5ml dostał 1 dawkę po5ml a w środę rano 15.616 zaczęłam podawać mu dobrą dawkę.Proszę o odpowiedz czy mogę tak kontynuować podawanie,czy do końca podawać tak samo czy pod koniec zmniejszyć dawkę,proszę o pomoc.Dziękuje Kasia.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę podawać prawidłowe dawki zgodnie z zaleceniem lekarza czyli 2 łyżeczki po 5 ml 3 razy dziennie.
Pozdrawiam