Nieprawidłowe wyniki badań krwi i prośba o wskazówkę co do dalszego postępowania

Witam, chciałabym uzyskać wskazówki co mam zrobić jeśli mam złe wyniki następujących badań krwi: erytrocyty 5,2 hematokryt 36, Mcv 79 Mch 27 Neutrofile & 2,5 Inne 18 (norma do 14) PDW 8 MPV 7,92 P- LCR 12 granulocyty segmentowane 39 granulocyty kwasochłonne 10, z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podała Pani tylko wybrane parametry morfologiczne, co właściwie uniemożliwia interpretację. Proszę pamiętać, że interpretacja morfologii to nie tylko analiza poszczególnych wartości, ale także wielu zależności. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ, który zinterpretuje pełen wynik morfologii.