Nieprawidłowe założenie prezerwatywy i stosunek w dni płodne a ryzyko ciąży

Witam, Doszło do stosunku między mną a chłopakiem, wydzieliła się jakaś wydzielina na początku stosunku w wyniku podniecenia (możliwe, że prejakulat) niestety gumke zalozylam na odwrotna strone a potem dobra i doszlo do stosunku, mialam dni plodne. czy mozliwe jest zajscie w ciaze? dodam ze chlopak przed stosunkiem sie mył wiec w prejakulacie nie moglo byc zadnych plemnkow. na zew stronie prezerwatywy mogl byc prejakulat na poczatku podniecenia, nie doszlo do orgazmu.

Ciąża w opisywanym przypadku jest mało prawdopodobna, ale nie jest wykluczona.
Warto mieć więcej prezerwatyw i nie oszczędzać ich.
Sposób założenia (którą stroną...) lepiej sprawdzać na palcach, nie penisie.
Prezerwatywa powinna być uznanej firmy i kupiona w aptece.
Pozdrawiam. JW, Poznań.