Nieprawidłowy sygnał warstwy podchrzęstnej powierzchni stawowej biodrowej

c.,d niewielkie ogniska obrzęku ( głównie w kości krzyżowej ) Po stronie lewej nieprawidłowy sygnał warstwy podchrzestnej poweirzchni stawowej biodrowej, po stronie powierzchni stawowej kości krzyżowej widoczne są tylko drobne ognisja nieprawidłowości sygnał ( najprawdopodobniej skleroyzacja ). Obraz jest niecharakterystyczny ale odpowiada przewlekłym zmianom zapalnym ( ZSSK ) . Podejrzenie ZSSK Prosze o intrerpretację gdyż jestem załamana tym wynikiem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian charakterystycznych dla zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa. Niemniej jednak konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza.