Nieprzespane noce u dziecka i żony

Witam Mamy z żoną mały problem mianowicie nasza cóeczka ma 27 miesięcy i 5-6 x na noc woła mamę wystarczy tylko podejść i zasypia natomiast martwie się o zdrowie mojej żony ponieważ wiadomo po nie przespanych nocach jak się funkcjonuje dodam iż córeczka śpi w osobnym pokoju ,jak spaliśmy jescze w jej pokoiku było tak samo Dziękuję bardzo za wszelki rady
ponad rok temu

Współczuję ale to problem separacji , powinien z czasem ustąpić sam, zachęcam do spania osobnego od dziecka mimo problemów...