Nieprzyjemny ból w okolicy prawego jajnika, który nasila się przy wysiłku

Witam, Od wczoraj odczuwam nieprzyjemny ból w okolicy prawego jajnika, który nasila się przy wysiłku. Pojawił się też gęsty przeźroczysty śluz. Ostatnia miesiączka - 11.10. Wizyta u ginekologa zaliczona w sierpniu, wszystko OK. Czy to może być objaw owulacji? Dodam, że miewam bez bólowe owulacje, ze skąpą ilością śluzu i wydaje mi się, że owulację już w tym cyklu zaliczyłam. Miewam nieregularne cykle, z tego powodu pilnuję wizyt u gin. Czy powinnam się umówić na wizytę? Czy mogę poczekać?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę umówić się na wizytę. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze zalecenia.