Nieprzyjemny zapach ciała

Witam. Jestem chłopakiem, mam 18 lat. Mój problem polega na tym że myję się codziennie ale śmierdze. Codziennie po kąpieli zmieniam bielizne, do szkoły ubierać świeże ciuchy. Gdy się ruszam to nie czuć aż tak bardzo. Ale gdy usiąde na dłużej np w szkole to wtedy śmierdzi odemnie ;/ dodam jeszcze że używam żelu do higienu intymnej. Prosze o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Witam
Proszę zbadać sobie poziom glikemii we krwi. Używać ubrań i bielizny z naturalnych produktów. Mieć ze sobą chusteczki nawilżane i w miarę możliwości często ich używać. Często dodatki tworzyw sztucznych w tkaninach i pot dają takie nieprzyjemne odczucia. Gdy to nie pomorze proszę udać się do lekarza, ponieważ może to być również zaburzona przemiana reakcji biochemicznych w organizmie.