Nieprzyjemny zapach okolic intymnych w 4. dniu miesiączki

Dobry wieczór. Jestem w 4 dniu miesiączki i pierwszy raz czuję bardzo nieprzyjemny zapach. Zdarzały mi się infekcje miejscy intymnych ale nigdy podczas miesiączki. Zapach jest bardzo przykry i trochę się obawiam ponieważ nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu. Proszę o pomoc.

Proszę isę udać do ginekologa po miesiaczce. Należy ocenić pH pochwy, wykonać rozmaz bezpośredni lub barwiony. Moga to być objawy bakteryjnego zakażenia pochwy - tzw BV, szczegolnie jesli zapach przypomina zapach ryb