Nieprzyjemny zapach z pochwy w 4 miesiącu ciąży

Jestem w 4mcu ciazy i od pewnego czasu mam nieprzyjemny zapach z pochwy. Nie wiem co moge w ciazy stosowac bardzo prosze o informacje i ew leki. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, który na podstawie badania określi prawdopodobną etiologię tj. bakteryjną, grzybiczą lub mieszaną i zaleci odpowiednie leki. W czasie ciąży istnieje zwiększone ryzyko infekcji okolic intymnych i układu moczowego.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być objaw infekcji grzybiczej. Wskazana jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.