Nieprzyjemny zapach u 24-latka

Witam, zanim wymienię wszystkie objawy podam jeden. Wydobywa się ze mnie zapach który sprawia że nawet w wietrzonym pomieszczeniu po 3-5 miesiącach zwyczajnie śmierdzi. To rujnuje moje życie jednocześnie nie mogę znaleźć przypadków z podobnymi objawami. Nie wiem skąd to się bierze ale ten zapach juz się wydostaje nawet poza pokój i nie wiem co mam robić.
Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.