Nieprzyjemny zapach z odbytu a przyjmowanie antydepresantów

Witam, mam problem z nieprzyjemnym zapachem z odbytu bodajże to jest zapach kału bardzo silny przy dużym stresie. Cierpię na stres pourazowy połączony z depresją czy może to być spowodowane tą chorobą? Ten nie przyjemny zapach? W większości sytuacjach nie czuje go ale wiem że inni czują. A jak mam mocny stres to czuje ten zapach i mam nudności przez to. Nie wiem co mam robic. Jeszcze dodam że za nie długo zacznę brać nowe leki antydepresanty i chyba jakieś inne,

Proszę kontynuować leczenie. Dodam, że w leczeniu zaburzeń nastroju najskuteczniejsza jest psychoterapia. Powodzenia!