Nieregularne cykle spowodowane prolaktyną

Dostalam odpowiedz,ale rowniez inf o braku podstawowych danych.a wiec,cykle mam nieregularne. Zwlaszcza w ostatnim czasie, spowodowane wysoka prolaktyna. Zazywam leki. Ostatni okres mialam 21.10, ale przypuszcac moge ze przseunela mi sie owulacja, przez nieregularnosc .Stosunki miały miejsce 25-27.10.Test z kriw został wykonany 07.11.wynik to HCG < 2,0 mUI/ml .test aptekowy 15.11.czy sa to wyniki,które można uznać za całkowicie wiarygodne wykonany po takim czasie po stosunku?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przeczytałam Pani poprzednie pytanie.
B-hCG we krwi zaczyna wzrastać już od 6- 10 dnia po zapłodnieniu, B-hCG w moczu pojawia się po 10-14 dniach u Pani tyle dni minęło więc wyniki są miarodajne.
Pozdrawiam