Nieregularne miesiączki a pęcherzyki na jajniku

Witam, mój problem polega na nieregularnej miesiączce. Od listopada do grudnia br miałam już trzy krwawienia co 12 dni. pierwsze było 28 listo, drugie 10.12 i trzecie 22.12. przed 28.11 miałam normalne te miesiączki, wiadomo nieregularne, bo były ok. 30 dni. robiłam badania na prolaktynę wyszła w normie. doktor badała mnie i mówi, że wszystko dobrze się rozwija, choć widziała jakieś pęcherzyki na prawym jajniku, ale mówi, że to nic złego narazie. przez cały wrzesień brałam castagnus, już nie bio

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u ginekologa, ktory po zebraniu wywiadu i zbadaniu wskaze dalsze postepowanie. Pozdrawiam.