Zaburzenia miesiączkowania, śluz z krwią

Witam. Mam problem a raczej obawę ze dzieje się coś złego. Otóż w październiku nie miałam okresu a śluz z krwią,potem w listopadzie miałam normalny okres,a w tym miesiącu znowu śluz z krwią. Byłam u ginekologa na początku tego miesiąca dał tabletki, bo zakarzanie jakieś miałam i kazał dużo jogurtów jeść. Boje się ze to coś poważnego . Teraz nie mam możliwości pujsć do ginekologa. Co może być przyczyną takiego okresu? I często boli mnie brzuch, dlaczego?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u ginekologa, ktory po zebraniu wywiadu i zbadaniu wskaze dalsze postepowanie. Pozdrawiam.