Pęcherzyki na jajnikach i nieregularne miesiączki

Witam. Dziś byłam u ginekologa ponieważ mam pęcherzyki na obu jajnikach i mam bardzo nieregularne okresy od zawsze (tak co 2 miesiąc). Przez ostatnie 4 lata stosowałam tabletki antykoncepcyjne, ale od lipa już ich nie brałam, miesiączkę miałam 23.08.2013, później 25,09. ostatnią miesiączkę miałam 1 listopada. Dziś byłam u ginekologa i pani stwierdziła, że mój pęcherzyk prawdopodobnie jest pusty i wynikło z tego, że to ok 5tydz i 6 dzień, mam na wizytę przyjść za 1,5tyg. Proszę o swoją opinię.

Witam. Zdarza się, że echo zarodka nie jest jeszcze widoczne w tak wczesnej ciąży. W związku z tym, zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego konieczna jest powtórna ocena ultrasonograficzna.