Nieregularne miesiączki a wizyta u lekarza

Mam nie regularną miesiączkę, nie stosuje żadnych środków antykoncepcyjnych, ostatnia zaczęła się po 37 dniach gdzie średnio jest od 27 do 30 dzień. Na pewno nie jestem w ciąży. Czy powinnam udać się do ginekologa żeby ją wyregulować?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli taka sytuacja się powtórzy radzę wtedy udać się do gienologa, jednorazowy dłuższy cykl nie musi świadczyć o patologi.
Pozdrawiam