Nieregularne miesiączki i ból podczas stosunku u 19-latki
Witam. Mam 19 lat i od roku współżyje z chłopakiem. Nie biore tabletek antykoncepcyjnych, za każdym razem używamy prezerwatyw. Mam bolesne stosunki. Za każdym razem po stosunku spóżnia mi się okres tak jak np 16 pazdziernika dostałam okres trwał on 6 dni, potem już w listopadzie nie miałam i do tej pory jeszcze nie dostałam. Byłam z tym nie raz u ginekologa, miałam robione USG ale nic niepokojącego nie było. I mam się nie martwić. Co mam o tym wszystkim myśleć?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugerowałbym wykonanie diagnostyki hormonalnej, celem wykluczenia zaburzeń hormonalnych jako powodu Pani dolegliwości. Na podstawie wynikó będzie można ustalić czy konieczne jest leczenie i jakie.