Wystąpienie białego śluzu po stosunku

Witam , mam 19 lat i ostatni okres miałam pod koniec kwietnia i zakończył mi się w maju zaraz po tym przeżyłam swój pierwszy raz stosunek bardzo mnie bolał za każdym razem ale nie krwawiłam przy nim , mój chłopak używał prezerwatyw jednak doszedł we mnie i nic nam się nie zsunęło ani nie pękło ponieważ sprawdzał to niestety okres powinnam dostać pod koniec maja albo początek czerwca nie wiem dokładnie ponieważ mam nie regularny ale do tej pory nie mam okresu tylko biały śluz .boję się .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią brak miesiączki może mieć wiele przyczyn, w tym może być to wynik nieregularnych miesiączek jak i ciąży. Póki co powinna Pani cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli nie wystąpi w ciągu najbliższych dni, proszę wykonać test ciążowy i skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.