Nieregularne miesiączki i skurcze w podbrzuszu

Witam, miałam dostać okres 27 lutego mam nie regularne miesiączki, mam skurcze podbrzusza od kilku dni i bola mnie piersi. Dzisiaj zauważyłam dziwna wydzielinę z pochwy taki biały serek i nie jest to śluz. Czytałam ze jest to grzybica i ze może być wywołana przez to ze jestem przed okrese, czy to prawda? Co mam dalej zrobić?

Magdalena StusiĹska

Grzybica na pewno nie jest wywoływana przez bycie przed okresem, tylko przez zakażenie- najlepiej skonsultować sie wtedy z ginekologiem.