Nieregularne miesiączki po urodzeniu syna

Dzień dobry. Mam 45 lat i 2 letniego syna. Po jego urodzeniu moje cykle trwały 26-28 dni. Ostatnio miesiaczke powinnam dostac 19 04 byl to 28 dzien cyklu, lecz okres się nie pojawił. W 30 dniu cyklu odbyłam stos z mężem jakie jest ryzyko ciąży w takim przypadku?

Ryzyko niewiadome ponieważ najpierw jest jajeczkowanie a później po ok 14 dniach miesiączka. Nie ma miesiączki więc niewiadomo co z jajeczkowaniem.